Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.října 2011

Sprinty Otrokovice -poslední letošní závody

Za téměř letního počasí se první říjnovou sobotu konaly poslední závody letošní sezóny otrokovické sprinty za účasti i našich veslařů.

Nejlepší umístění spolu s Jaroslavem Kandrnálem  získala tentokrát i Veronika Pavlíková, která  se zde konečně dočkala letošního prvního vítězství, a to ve dvojskifu dorostenek  spolu s Petrou Zapletalovou z Přerova. V kategorii skifu dorostenek postoupila z rozjížďky do finále, zde se jí však již nedařilo a soupeřky byly nad její síly.

Nováček Martin Tomaštík předvedl na skifu další zlepšení a získal pěkné čtvrté místo.  Další čtvrté místo a ještě lepší výkon předvedli ve dvojskifu starších žáků spolu s Davidem Šimkem, který ve své kategorii mladších žáků  v párové čtyřce ve společenství s VK Břeclav skončil také čtvrtý.  Své učinkování pak David zakončil třetím místem ve skifu mladších žáků.

V kategori mužů se do finále probojoval dvakrát Daniel Vašťák. Nejdříve ve skifu získal ve finále třetí místo a  potom ve dvojskifu spolu s Jaroslavem Kandrnálem získali další třetí místo. Martin Vavroš ve skifu mužů nestačil na své soupeře a do finále nepostoupil. Zlatou tečku pak udělal ve skifu veteránů Jaroslav Kandrnál , kdy potvrdil svou skvělou podzimní formu a získal zlatou medaili ve skifu veteránů.       

 img_0527.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img_0514.jpg

 img_0518.jpg

 

 

 

 

 

img_0521.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Otokovice