Jdi na obsah Jdi na menu
 


28.-29. května 2011

29. 5. 2011

 

XXXX. Veslařská regata s mezinárodní účastí - Hodonín 

Několik medailí přivezli veslaři našeho klubu poslední květnový víkend z regaty v Hodoníně. V sobotu za chladného deštivého počasí se tentokrát do bojů o medaile zapojil i mladší žák David Šimek a stal se na této regatě nejúspěšnějším veslařem našeho klubu, když na skifu získal 2. místo a ve dvojskifu se závodníkem Hodonína zvítězili a získali zlatou medaili. V neděli již za krásného počasí si vítězství v děleném závodě dvojskifu mladších žáků zopakovali a získali druhou zlatou medaili.

Michal Plocek se v sobotu kvalifikoval do finále a v neděli závod skifu juniorů s přehledem vyhrál a přidal do sbírky také zlatou medaili.  Potom nastoupil ještě do finálového závodu dvojskifu mužů spolu s Danielem Vašťákem, kde získali 2. místo.

011.jpg

img_9209.jpg

 

 

 

 

 

img_9212.jpg

img_9199.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Hodonín