Jdi na obsah Jdi na menu
 


30.dubna - 2. května 2011

2. 5. 2011

Kontrolní závody reprezentačních výběrů splnily očekávání

Za chladného a větrného počasí se první májový víkend konaly ve sportovním centru v Račicích kontrolní závody reprezentačních výběrů pro rok 2011. Z našeho oddílu se na tyto závody kvalifikovali Veronika Pavlíková a Michal Plocek.

Veronika, která  je dorostenkou prvním rokem, se ve svém prvním závodě ve skifu dorostenek statečně držela mezi českou elitou a probojovala se časem z rozjížděk do finále B a skončila na celkovém 12 místě.  Byla to pro ni velká zkušenost a doufáme , že také motivace do dalšího tréninku.          

Horkým želízkem v závodě skifu juniorů  byl však  Michal Plocek, od kterého se očekával útok na přední umístění.  Michal nezklamal, probojoval se až do finále A a skončil na celkovém čtvrtém místě.  Zajistil si tak své místo v juniorské reprezentaci České republiky  a kvalifikoval se na Mezinárodní regatu juniorů do Mnichova, která se uskuteční příští víkend.     

Pouze umístění do osmého místa dávalo  šanci na vstup do reprezentačních posádek dvojskifu, párovky nebo osmy. Od pondělí již trénuje s O. Holasem z ČVK Praha na dvojskifu  případně párovku s dalšími nominovanými závodníky v Praze.  Po závodech v Mnichově se dozvíme konečné složení reprezentačních posádek pro mezinárodní regatu v Brně.

 

img_8449.jpg

   img_8336.jpg

 

 

 

 

 

 

 

img_8447.jpg

    

 

Náhledy fotografií ze složky Kontrolky 2011